menusearch
fayezonline.com

شبکه اینترنت پر سرعت فایز انلاین-بزرگترین سرویس دهنده اینترنت جنوب ,

دوربین های امنیتی گردون
دوربین های امنیتی گردون
توضیحات بیشتر
بعدی
سرویس اینترنت پرسرعت بی سیم    wireless سرویس اینترنت پرسرعت بی سیم wireless یکی از شیوه‌های استفاده از خدمات پهن باند «فایزانلاین»، استفاده از ارتباط بیسیم یا Wireless است که می‌تواند پهنای باندی بسیار بیش‌تر نسبت به آنچه بر بستر سیم مسی (DSL) تأمین می‌شود، در اختیار مشترک قرار دهد. سازمان یا مشتری حقیقی می‌تواند بسته به نیاز خود و با پرداخت هزینه‌ای که با توجه به میزان پهنای باند اختصاص‌یافته متغیر خواهد بود، از مزایای داشتن پهنای باند اختصاصی به میزان موردنیاز خود بهره‌مند گردد. تنها محدودیتی که در این روش در نظر گرفته خواهد شد، انتقال سیگنال‌ها در باند فرکانسی مجاز اینترنت بیسیم یا Wireless است.
پشتیبانی شبانه‌روزی از سرویس‌های دسترسی به پهنای باند بالا بخصوص برای شرکتهاامری بسیار مهم و ضروری است و «شبکه فایز» باافتخار اعلام می‌نماید که کارکنان بخش پشتیبانی فنی ما بصورت 24 ساعته برای ارائه خدمات به شما آماده هستند.
در حال حاضر بسیاری از سازمان‌های دولتی و خصوصی، جزو این دسته از مشتریان «شبکه فایز» هستند.
پنج شنبه بیست و ششم آذر ۹۴
شبکه اینترنت فایز اولین سرویس دهنده اینترنت پرسرعت درکشوربا محدوده سرویس دهی تمام نقاط شهری و روستایی استان بوشهر شبکه اینترنت فایز اولین سرویس دهنده اینترنت پرسرعت درکشوربا محدوده سرویس دهی تمام نقاط شهری و روستایی استان بوشهر توسعه‌ی دسترسی شهروندان، بنگاه‌ها و سازمان‌ها به اینترنت پهن باند می‌تواند تولید اقتصادی را افزایش داده و به ارتقاء سطح رفاه شهروندان یک جامعه بیانجامد. دسترسی به اینترنت علاوه بر اینکه بهره‌وری فعالیت‌ها و عملیاتی که از گذشته به‌طور سنتی انجام می‌شده‌اند را افزایش می‌دهد، صنایع و کسب‌وکارهای کاملاً بدیعی را نیز تولید می‌کند. واقعیتی که درباره‌ی این دسترسی در تمامی کشورها وجود دارد این است که شکاف‌هایی میان گروه‌های مختلف جامعه در دسترسی به اینترنت (پهن باند) وجود دارد. یکی از این شکاف‌ها، فاصله‌ی میان ضریب نفوذ اینترنت در مناطق روستایی و شهری در کشورهای مختلف است. بر اساس اطلاعات مربوط به طرح آمارگیری «استفاده خانوارهای ایرانی از فناوری اطلاعات و ارتباطات» مرکز آمار ایران، مربوط به سال 92، شکاف ضریب نفوذ اینترنت در شهر و روستاها زیاد است و ضریب نفوذ در مناطق شهری تقریباً سه برابر مناطق روستایی است. پنج شنبه بیست و ششم آذر ۹۴ راه های افزایش امنیت در محیط مجازی راه های افزایش امنیت در محیط مجازی درحال حاضررایانش ابری بهدلیل کاهش هزینه ها انعطاف پذیری و قابلیت توسعه بالا یکی از جذابترین فناوریهای روزدنیا محسوب میشود درحال حاضر حفاظت ازکارکرد ابردراینترنت یک چالش بزرگ محسوب میشود دریان میان امنیت اطلاعات و حفظ حریم خصوصی کاربران درفضای ابربسیارضروری و بحرانی است هدف ازین تحقیق معرفی مجازی سازی به عنوان یکی از موثرترین راهکارهای افزایش امنیت دررایانش ابری است دراین فناوری از سیستم عامل میان افزار یا نرم افزار واسط و برنامه کاربردی یک کپی عینی گرفته میشود و بصورت پیش ساخته دریک رایانه فیزیکی یا بخشی از یک سرویس دهنده قرار داده میشود به کمک این فناوری می توان امنیت محاسبات ابری را با حفظ یکپارچگی ماشین های مجازی مهمان و زیرساخت اجزای ابر را افزایش داد
دوشنبه بیست و سوم آذر ۹۴